O mnie

Nazywam się Barbara Król. Prowadzę prywatny gabinet terapeutyczny Communicatio w Nowym Targu. Jestem logopedą, neurologopedą, tłumaczem Polskiego Języka Migowego, surdopedagogiem i oligofrenopedagogiem. Prowadzę terapię logopedyczną z dziećmi i dorosłymi. Jako neurologopeda posiadam kwalifikacje do prowadzenia terapii osób po udarach, wypadkach komunikacyjnych (które spowodowały uszkodzenia mózgu) i chorobach neurologicznych, a także terapię noworodków, niemowląt i dzieci z niepełnosprawnościami intelektualnymi.

Odbyłam liczne praktyki m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im Stefana Żeromskiego w Krakowie, w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Zakopanem oraz innych placówkach medycznych i oświatowych.

Jako balbutolog, prowadzę terapię dla osób jąkających się i ich rodzin. Specjalizuje się w terapii osób głuchych, słabosłyszących oraz ze sprzężeniami.

Na co dzień pracuję z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie, z autyzmem, Zespołem Downa i innymi schorzeniami. Przeprowadzam również testy mające na celu wczesne wykrycie autyzmu u dzieci do 31 miesiąca życia.

Swoją wiedzę stale pogłębiam biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach i konferencjach naukowych.

W swojej pracy kieruję się mottem: „Początek jest najważniejszą częścią pracy” :)